Získat kompletní hodnotu nemovitosti je reálné

Snili jste o tom, že byste si vzali úvěr, díky kterému byste mohli zaplatit celou nemovitost, kterou si chcete postavit nebo kterou chcete kupovat? Zjistili jste však, že u klasické hypotéky je nutné mít nějaké vlastní úspory, které do samotné nemovitosti vložíte? Pro banku je to jakási záruka toho, že budete schopni splácet, neboť jste byli schopni si nějaké peníze našetřit. Je to také vhodné v tom ohledu, že nebudete splácet naprosto celou hodnotu, ale jen část, a proto zaplatíte i méně peněz na úrocích. Někdo však nemůže šetřit nebo z jakéhokoliv jiného důvodu nechce, a proto je tu 100% hypotéka, která tento problém řeší zcela elegantním způsobem.

Maximální možná hodnota, kterou si můžete půjčit

Pokud přijdete do banky, možná se budete divit, jaké hypotéky Vám tam nabídnou. Ačkoliv jde o klasické nabídky, někdy jsou nabízené částky velmi vtipné. Když vám totiž v bance řeknou, že Vám půjčí, ale budete si muset třeba třetinu celé hodnoty nemovitosti zaplatit ihned z vlastních úspor, nejde o nic potěšujícího. Právě tyto situace můžete zcela obejít, a to vhodným úvěrem, jako je zmiňovaná stoprocentní hypotéka. Nejenom, že se tak zbavíte starosti se šetřením, ale navíc budete mít jistotu, že na nový dům budeme mít všechny potřebné peníze. Ať už se rozhodnete pro využití těchto služeb od banky nebo nebankovní společnosti, vždy myslete na to, že je to opravdu ono pomyslné maximum, které si můžete nechat od poskytovatele úvěrů půjčit.

Získat 100% hypotéku není složité

Co je nutné udělat pro to, abyste získali tento úvěr?

  • Mít připravený projekt a stavební záměr
  • Kontaktovat společnost, která tento typ úvěru nabízí
  • Splnit všechny požadavky, zpravidla mít důvěryhodnou bonitu
  • Vyřídit veškeré náležitosti a papírování
  • Uplatnit peníze a začít stavět/nakupovat

Jak můžete vidět, i takový úvěr, jako je stoprocentní hypotéka, Vám může být dostupný, stačí vědět, kde k němu můžete přijít.