Americká hypotéka pro podnikatele

Jste ve velkých finančních potížích a nevíte, jak z toho ven? Banky vám neposkytnou žádné finanční prostředky k tomu, abyste mohli opět normálně a v klidu žít? Netrapte se a vyzkoušejte raději americkou hypotéku. Americká hypotéka bez dokládání příjmů je řešením pro každého podnikatele.

V roce 2016 došlo k novelizaci zákona o spotřebitelském úvěru. Od 1.1 2016 tedy neplatí stejné podmínky pro udělování spotřebitelských úvěrů, a proto tuto americkou hypotéku mohou využít pouze podnikatelé. Spolupracujeme však s dalšími důležitými partnery, kteří mají cenné zkušenosti v tomto oboru a díky tomu můžeme pokrýt i úvěry pro běžné spotřebitele. Jakýmkoliv klientům a všem spotřebitelům zajišťujeme díky našim spolehlivým partnerům také spotřebitelské úvěry a to s velice nízkými úroky. Úroky se mohou pohybovat od 3% p.a. Pokud si tedy vyberete naši společnost, rozhodně o žádné výhody nepřijdete.

Velká či malá firma – při poskytnutí úvěru na tom nezáleží

Americká nebankovní hypotéka se poskytuje podnikatelům za účelem vložení finančních prostředků do podnikání. Nezáleží na tom, jestli máte velkou firmu, či jste jenom malý soukromník. Jakmile jste osoba samostatně výdělečně činná, tedy zkratkou OSVČ, nebo podnikatel či máte velkou společnost, pak můžete vždy dostat velice výhodné podmínky právě tohoto finančního produktu. Úrok se pohybuje od 6 do 11% p.a. Úvěr se poskytuje na dobu od jednoho roku, ale splácet můžete až dlouhých 30 let. Samozřejmě i zde ručíte nemovitostí, ze které vyplácíme až 70% odhadní ceny domu. Záleží samozřejmě na parametrech, podle kterých se cena vyčíslí. K tomu se využívá bonita žadatele a také lokalita oblasti, ve které se budova, stavba nebo dům nachází. Úvěr můžete kdykoliv splatit a to bez sankcí. Neudělujeme žádné pokuty. Předčasné splacení je vždy zdarma a bez poplatků.