S kvalitně nastavenou hypotékou ke spokojenému bydlení

Lidé chtějí v dnešní době bydlet za co nejméně peněz. Málokdo však pro to něco udělá. Pokud vy chcete začít u výběru vhodného financování Vašeho nového domu, určitě nakonec zjistíte, že nejlepší možností bude vykročit cestou hypotéku. Ačkoliv se mnohým lidem může tohle řešení zdát nekvalitní a z dlouhodobého hlediska velmi nevýhodné, je dobré vědět, jaká je skutečnost a dle té se rozhodnout. V minulosti byly dostupné i úvěry, jako je 100% hypotéka, který však mnohým klientům nevyhovovala. Má to jednoduché vysvětlení, které tkví v možné neschopnosti při splácení celého úvěru. Při klasické hypotéce je Vám proplácena jen část celé hodnoty nemovitosti, což znamená, že určitou část, zpravidla 10-30 % hodnoty celé nemovitosti, musíte splatit již na začátku celého úvěru.

Minimum složitostí a maximum výhod

V dnešní době jsou hypoteční úvěry od bank i nebankovních společností nastaveny velmi kvalitně. Jedná se proto o výhodný způsob financování, který je z hlediska vynaložené síly při získávání peněz ten nejjednodušší. I zde je však nutné dvakrát prověřovat a jenom jednou podepisovat smlouvu. Je totiž velmi jednoduché naletět zdánlivě výhodným nabídkám, které je možné vidět zpravidla u neseriózních nebankovních společností. Tyto společnosti nemají zájem svým klientům pomoci, nýbrž naopak. I z tohoto důvodu je lepší, když vyřešíte otázku financování kontrolovaným způsobem, a to skrze osvědčenou nebankovní společnost.

Jaké výhody získáte u nebankovní společnosti?

  • Menší nároky na splácení
  • Větší možnosti při nastavení hypotéky
  • Variabilní výše měsíční splátky a doba splatnosti
  • Nastavení úvěru přesně Vaším požadavkům
  • Vedení úvěru bez poplatků včetně předčasného splacení

 

Důvodů, proč se rozhodnout pro nebankovní společnost, je více. Na Vás nyní závisí rozhodnutí, zdali vložíte důvěru do některé ze seriózních nebankovních společností nebo využijete standardní volbu v podobě banky.