Když hypotéka na všechno, tak americká

Kdo by nechtěl pořádnou finanční částku, aby si mohl pořídit všechno, co chce? Když však chybí pořádné úspory nebo výhra v loterii, tak pomůže jedině nějaký výhodný úvěr, kterým pokryjete všechno, co potřebujete.

Na malé obnosy peněz jsou vhodné spotřebitelské úvěry a na ty vyšší částky je nejlepším řešením hypotéka. Tato forma je však určena pouze na řešení bydlení, a to na jeho koupi, stavbu či rekonstrukci. Pokud však nepotřebujete právě řešit bydlení, ale stotisícová částka by se vám hodila na jiné záležitosti, tak je skvělým řešením americká nebankovní hypotéka.

Samozřejmě, že si můžete o tento typ hypotéky požádat i v jakékoliv bance, ale pokud máte nízký příjem, nemůžete příjem doložit či máte dokonce záznam v registrech dlužníků, tak je minimální šance, že byste jakýkoliv úvěr v bance získali.

A nejen v těchto případech nastupují nebankovní společnosti, ale samozřejmě, že i v případě zájmu klientů, kteří mají dostatečné příjmy a čisté záznamy v registrech. Pro ně je to dokonce velké plus, protože čím lepší bonita klienta, tak tím větší výhody.

Americká nebankovní hypotéka se nechá u nebankovních společností vyřídit velice rychle a snadno. Nejen, že můžete svoji žádost poslat online, ale dokonce nečekáte dlouhé týdny na to, jestli byla žádost schválena či zamítnuta. Výše úroků se přibližuje těm, které nabízejí banky, ale u bezúčelných úvěrů počítejte s tím, že bude o něco vyšší než u běžných hypoték. Doba splatnosti bývá s možností až na 30 let co záleží na individuálních podmínkách a požadavcích.

Jedinou podmínkou, kterou musí každý klient splnit, je ručení nemovitostí, která se zastaví ve prospěch společnosti. Tržní hodnota nemůže být nižší než částka, o kterou žádáte. Maximální výše je opět individuální záležitostí a záleží pouze na podmínkách společnosti, kolik vám můžou maximálně půjčit. Některé společnosti umožňují až 95 % z tržní ceny nemovitosti.